Adıyamanlılar Vakfı Burs Başvurusu 2020

Adıyamanlılar Vakfı Adıyamanlı Öğrencilerimize Burs Vermeye Devam Ediyor Her Geçen Sene Daha Fazla Okuyan Öğrencilerimize Burs Veren Adıyamanlılar Vakfı Okuyan ihtiyaç sahibi olan Adıyamanlı öğrencilerimize burs veriyor İstanbul da okuyan Adıyamanlı öğrencilerimize Aynı Zamanda Ankara da Okuyan Adıyamanlı olan öğrencilerimize Adana Ve Adıyaman’da Okuyan Öğrencilerimizde Burs İmkanı Sağlayan Adıyamanlılar Vakfımız Üniversite Okuyan Öğrencilerimize Burs Veriyor.

Burs Ala Bilmesi İçin belli bir kriterlere sahip olması gereken bur siyer öğrencilerimizin en başta ihtiyaç sahibi olması önemli bir unsurdur bunun yanı sıra burs ala bilmesi için Adıyamanlı olması gerekmektedir.

Şartlar Bazen Öğrencilerimizin Kazanmış Olduğu Özel Üniversiteler oluyor Burslu Kazanmış Olduğu % 100 Burslu Kazanan Bir Öğrencimize Burs Verilmemektedir.

Özel Üniversite ye Kaydını Yapan Öğrencilerimizde Burs Verilmez

Özel Üniversite’ye % 50 Veya %60  % 70 Gibi oranlarda Hak Kazanmış İhtiyaç Sahibi Olan Öğrencilerimize Burs İmkanı Sağlanmaktadır

Aynı Ailede Okuyan Üniversite Öğrencisine ikisine Birden Burs Çıkma İmkanı Düşük Bir Boyuttadır. Aynı Aileden Okuyan Bir Bayana Bir Erkek  Okuyan Öğrencide Bayan Öğrencimize Burs Çıkması Önceliklidir

Daha Detaylı Bilgi Almanız İçin İrtibat Numaramız dan Bilgi Alabilirsiniz

Adıyamanlılar Vakfı Burs Komisyonu

0212 447 44 56 İrtibat Numarasıyla İrtibata Geçebilirsiniz

Not: Bazı Öğrencilerimize Başka Kurumlardan Burs Alıyorsa Burs Vakfımızdan Çıkmaz .

Burs Çıkmayan Öğrencilerimize Başka Yerlerden Burs Temin Edebilmeleri İçin Yardımcı Oluyoruz