Erkek Gömlek Markaları

ERKEK GÖMLEK MARKALARI

Erkek giyiminin vazgeçilmezi gömlek çeşitlerini piyasada birçok marka adı altında bulunmaktadır. Yerli üretim ve ithal erkek gömlek markaları klasik, spor, casual gömlek çeşitleri ile talepleri karşılamaktadırlar.

Ülkemizde tekstil sanayi oldukça gelişmiş olup, ileri kalitede gömlek üretimi yapılmaktadır. Belli başlı yerli erkek gömlek markaları, Pierre Cassi, Bisse, Sarar, Hatemoğlu, Vakko, Altın Yıldız, Çiftgeyik Karaca, Kiğılı, Avva, Ramsey, Fabrika, Tudors olarak sıralanabilir.

Yabancı erkek gömlek markaları, Versace, Tommy Hilfiger, Lacoste, Daniel Hechter, Calvin Klein, Armani, Prada, Luciano Barbera, Burberry, Luciano Barbera, GANT, Kenzo, Ermenegildo Zegna, U.S. Polo Assn, Ralph Lauren sayabiliriz. 

Bu yabancı erkek gömlek markaları alırken çok dikkatli olmakta fayda vardır. Çünkü piyasada sahteleri oldukça fazladır. Hem büyük paralar ödeyip hem de sahte ürün almayı kimse istemez bu yüzden dikkat etmek önemlidir.

Erkek gömlek markaları arasında yerli firmalar oldukça başarılı ve kusursuz üretim yapmaktadırlar. İpliğinden kumaşın dokunmasına, tasarımından kesimi ve dikimine oldukça şık ve kaliteli ürünler görmekteyiz. Ayrıca fiyat açısından da yerli erkek gömlek markaları çok daha hesaplıdır.

Dünyaca ün yapmış erkek gömlek markaları fiyat açısından oldukça pahalı olmakla birlikte verilen para tamamen markaya ödenmektedir. Öyle ki sadece marka dikkate alınarak stil ve desen açısından oldukça kötü erkek gömleklerine rastlıyoruz. Bu yüzden gömlek alırken maka ve fiyattan ziyade, tarzına, rahatlığına, kumaş kalitesine dikkat etmek çok daha doğrudur.

Piyasada oldukça ucuz gömlekler görmekteyiz. Bu ürünlerin üzerinde çoğu zaman ün yapmış erkek gömlek markalarının amblem ve etiketlerini görüp şaşırmamak mümkün değildir. Bu gibi durumlarda ucuz diye ürünü, kumaşı, dikişini incelemeden satın almamak gerekir. Çünkü bu ürünlerin de taklit olma ihtimali oldukça yüksektir.

Türkiye’de 1970 yılından bu yana zengin çeşit, üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile Pierre Cassi firması olarak en iyi erkek gömlek markaları arasında yer almaktayız. 50 ülkeye erkek gömlek ve elbise ihracatı yapmaktayız. Türkiye ve Avrupa’da 100’e yakın Corner alt bayiimiz bulunmaktadır. En iyi erkek gömlek markaları arasında yer almaktan gurur duymaktayız.